W dniu 9 grudnia 2015 roku odbyło się spotkanie młodzieży Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego z Policją na temat dopalaczy i narkotyków. Spotkanie profesjonalnie poprowadziła Pani podinspektor Wioletta Sokołowska – policjanta Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. Uczniowie dowiedzieli się jakie są konsekwencje karne związane z posiadaniem, stosowaniem i rozprowadzaniem niedozwolonych substancji odurzających. Dodatkowo w tym dniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczniom za udział w szkolnym konkursie „Wiedzy o AIDS” pn. „STOP HIV i AIDS”.

 

Pierwsze miejsce zajęły: Karolina Drozdek i Natalia Niemiero z 3tf, a drugie miejsce zajęły: Marika Rejmann i Sandra Majewska z 2tgf. Gratulujemy!!!

Dziękuję dyrekcji Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego oraz Panu inspektorowi Andrzejowi Kostka – Komendantowi Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze za pomoc w organizacji Światowego Dnia Walki z AIDS w szkole.

 

Opracowała: Justyna Sońta

 

 

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony