Dni Województwa Lubuskiego z Zespołem Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

Pomimo faktu, iż wakacje zbliżają się wielkim krokami, uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego jeszcze o nich nie myślą. Dowodem na to był miniony, bardzo pracowity weekend: czesaliśmy, malowaliśmy, występowaliśmy, a to wszystko po to, by sprawić przyjemność i umilić czas mieszkańcom Zielonej Góry i Sulechowa w czasie obchodów Dni Województwa Lubuskiego.

 W piątek oraz w sobotę, wczesnym popołudniem w zielonogórskim Amfiteatrze nasi młodzi adepci sztuki fryzjerskiej przygotowywali dzieci do występu w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "FUMA". Na twarzyczkach małych artystów tworzyli fantazyjne makijaże, na głowach sceniczne upięcia.

 

Z usług naszych utalentowanych fryzjerek i kosmetyczek mogli korzystać również wszyscy mieszkańcy Zielonej Góry i ich dzieci w sobotni dzień na zielonogórskim deptaku., gdzie od samego rana, pod czujnym okiem nauczycielki fryzjerstwa Pani Anny Pietrzak, oferowaliśmy nasze usługi. Choć pogoda nie dopisała-chętnych nie brakowało

 Prawdziwą furorę ekipa naszej szkoły zrobiła na Dniach Sulechowa, na których wystąpiliśmy z pokazem fryzjerskim „Fryzury nie z tej Ziemi”  Niesamowite upięcia, fantastyczne dodatki, ruch sceniczny naszych uczniów-wszystko to stworzyło niebanalny spektakl, który rozgrzał publiczność w ten deszczowy dzień. Po raz kolejny ciekawą choreografię przygotowała Pani Dominika Kostrzewska, fantazyjne fryzury- uczniowie fryzjerstwa w ZSiPKZ. Ich kreatywność, inwencja i wykonanie pozytywnie zaskoczyła publiczność, która pomimo niesprzyjających warunków pogodowych była z nami do samego końca i gorącymi brawami wyrażała zachwyt umiejętnościami fryzjerskimi i scenicznymi naszych uczniów. Przyznać trzeba, że są z nich wyśmienici aktorzy, którzy na scenie czują się doskonale.

Podsumowując ów pracowity weekend, cieszymy się niezmiernie z faktu, iż nasze usługi i występy mogły umilić czas mieszkańcom województwa lubuskiego.

mgr Jolanta Ciążkowska-Gaj

 

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony