Za nami 11 edycja Wojewódzkiego konkursu gastronomicznego na najlepszego ucznia w zawodzie kucharz. W zmaganiach wzięło udział pięć szkół z naszego regionu. Uczennice ZSiPKZ: Milena Koprowska i Katarzyna Polaczyk zajęły drugie miejsce na podium i tym samy zostały finalistkami konkursu. Pierwsze miejsce zdobyła szkoła ze Szprotawy. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, zaś uczennicom naszej szkoły życzymy dalszych sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne konkursy.

Opiekunowie szkolnej reprezentacji kucharzy: Halkowicz Mateusz i Piotr Dubec.

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony