W związku z promocją nowego kierunku w naszej szkole - technik realizacji nagłośnień - wraz z zaprzyjaźnionym zielonogórskim Stowarzyszeniem Pro Musica, specjalnie dla naszych uczniów, zorganizowaliśmy spotkanie z największym specjalistą - światowej klasy fizykiem specjalizującym się w akustyce - prof. zw. Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Rufinem Makarewiczem.

Profesor podczas swojego fascynującego - obejmującego wiele dziedzin nauki - wykładu, nie tylko przybliżył uczniom ,,fizykę" dźwięku, lecz także zainteresował ich możliwościami technicznymi jego wykorzystania, tłumienia, modyfikacji i obróbki celem uzyskania maksymalnie zamierzonych efektów akustycznych.

Rozwijające się zapotrzebowanie na specjalistów z dziedziny akustyki technicznej, przy jej niezwykle dynamicznym rozwoju, daje naszym przyszłym uczniom możliwość zdobycia atrakcyjnego i dobrze płatnego zawodu.

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony