Wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu "Młodzi dla Kamerunu" przeprowadzili doroczną juz akcję rozprowadzania kalendarzy-cegiełek na poprawę jakości edukacji dzieci z zaprzyjaźnionych wiosek w Kamerunie. Zrobiliśmy to kolejny raz w porozumieniu z Europejskim Centrum Wolontariatu, a cegiełki rozpowszechnialiśmy w szkole i naszych rodzinach, podczas Gali dla Niepelnosprawnych w porozumieniu z Miejską Komisją do spraw osób Niepełnosprawnych w Zielonej Górze, podczas Kolędowania i Wigilii Miejskiej na zielonogórskim deptaku w porozumieniu z Zielonogórskim Ośrodkiem Kultury oraz w zaprzyjaźnionej parafii p.w. Św. Wojciecha w Czerwieńsku. Hojność darczyńców przerosła nasze oczekiwania - zebralismy 1423,77... :) To piękny akcent dla potrzebujących, szczególnie w tym trudnym czasie 👍 Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy :)
Istiena Boguszewicz-Gnatowicz - opiekun MdlaK w ZSiPKZ.

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony