W dniu 04 grudnia 2014 roku w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego odbyło się spotkanie młodzieży z Policją na temat profilaktyki HIV i AIDS. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się o substancjach różnego pochodzenia, tj. narkotykach i dopalaczach, które mogą być źródłem zakażenia wirusem HIV. Podinspektor Wioletta Sokołowska  i młodszy aspirant Radosław Bartkowiak omówili również aspekty prawne związane z  młodocianymi przestępcami. W dniu 08 grudnia 2014 roku odbyło się  wręczenie dyplomów i nagród  12 uczniom, którzy wzięli udział w szkolnym konkursie „Wiedzy o HIV i AIDS”.  

  • I miejsce zajęła Marta Błażejczyk
  • II miejsce zajęli Kinga Kotlarska, Barbara Szymańska, Karolina Ozga i Adrian Graczyk
  • III miejsce zajęli Patryk Radzik i Sebastian Mróz

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Pragniemy gorąco podziękować Komendzie Miejskiej Policji za ogromną pomoc oraz p. Monice Brożynie i p. Justynie Sońta za przygotowanie całej akcji o HIV i AIDS.

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony