W dniach 10-11 marca 2015 roku w godzinach od 9.00-14.00 odbyła się XIII edycja targów edukacyjnych ABSOLWENT 2015 w Zielonej Górze, w której Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego zaprezentował swoją wyjątkową, innowacyjną i nowoczesną ofertę edukacyjną na rok szkolny 2015/2016. Targi, jak co roku, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Na głównej scenie targowej został wykonany pyszny pokaz kulinarny pn. „Kuchnia na Wesoło” w wykonaniu uczniów naszej szkoły, pod kierunkiem nauczycieli sztuki gastronomicznej p. Jana Korsaka i p. Mateusza Halkowicza. Dodatkowo zwiedzający mogli bliżej poznać bogatą ofertę związaną z fryzjerstwem, kosmetyką i nowoczesną technologią cyfrową.

Warto również podkreślić, że stoisko Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego odwiedzili wyjątkowi goście, p. Wioletta Haręźlak – wiceprezydent Miasta Zielona Góra i p. Lidia Gryko – zastępca naczelnika wydziału oświaty i spraw społecznych.

Podsumowując to oświatowe wydarzenie, należy z dumą podkreślić, że mamy wspaniałą i utalentowaną młodzież, doskonałych pedagogów, a razem tworzymy PRZYJAZNĄ I NIEZWYKŁĄ SZKOŁĘ!

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony