Dnia 14 marca 2015 roku  odbyły się warsztaty zorganizowane przez  Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na diecie bezglutenowej wspólnie z Zespołem Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego. Zajęcia przeprowadzono w pracowni gastronomicznej. W ramach warsztatów odbyły się dwie tury zajęć – jedna, podczas, których gotowały dzieci oraz druga gdy gotowali dorośli chorzy na celiakię. Warsztaty prowadziła Pani Marta Krzyżanowska-Sołtysiak. W warsztatach uczestniczyli nasi uczniowie Agnieszka Harabin, Angelika Śpiewak i Patryk Kopania, którzy wspaniale zaprezentowali Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego.

 

Opracowała: Justyna Sońta

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony