Spotkanie informacyjne PIPDnia 15 maja 2015 roku młodzież Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego miała spotkanie z Państwową Inspekcją Pracy pn. „Najważniejsze aspekty prawa pracy”.  Specjaliści p. Krzysztof Kozak i p. Łukasz Szpilski przedstawili formy zatrudnienia, możliwości korzystania z dodatkowych urlopów i dni wolnych, rodzaje zwolnień, a także najważniejsze sprawy dotyczące młodocianych pracowników. Poruszyli istotne przepisy Kodeksu Pracy, na które każdy młody człowiek powinien zwrócić uwagę, zaczynając karierę zawodową.

Opracowała: Justyna Sońta

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony