29 maja 2015 Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego uczestniczył w festynie charytatywnym dla osób niepełnosprawnych zorganizowanym w Gimnazjum nr 2 w Zielonej Górze. Jak zwykle spisali się nasi uczniowie – kucharze i fryzjerzy oraz nauczyciele p. Agnieszka Duda, p. Dorota Hanuszewska, p. Justyna Sońta, p. Rafał Wójcicki. Każdy zwiedzający mógł skosztować pysznych tostów oraz przejść metamorfozę kosmetyczno – fryzjerską. Również najmłodsi mogli pochwalić się swoim rodzicom ciekawie wymalowanymi buźkami. Podczas festynu można było zobaczyć jak wygląda samochód policyjny od wewnątrz, podziwiać niezwykły pokaz motocyklowy, spróbować przejść po linii mając nałożone gogle, pokazujące obraz kierowcy mającego 2 promile alkoholu we krwi. Punktem kulminacyjnym festiwalu była loteria fantowa różnych nagród.

  

Opracowała: Justyna Sońta

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony