Zapraszamy serdecznie uczniów, nauczycieli, rodziców na webinarium

„Technika nagłośnieniowa”

Termin:30.11.2020 o godzinie 13.50-15.20

Webinarium  jest skierowane do Wszystkich osób zainteresowanych –Techniką nagłośnieniową. Prowadzącym jest Pan Sławomir Siembida właściciel znanej w województwie lubuskim firmy Soundbit. (http://www.soundbit.com.pl/).

Firma Soundbit powstała w 2005 roku, zajmuję się nagłaśnianiem różnego rodzaju imprez, od dni miast przez koncerty w klubach, konferencje, bankiety po realizacje audio i wideo do transmisji internetowych. Sporadycznie wykonuję też instalacje audiowizualne (ostatnio np. w rozbudowanej części Muzeum Ziemi Lubuskiej) czy strojenie systemu nagłośnieniowego w planetarium EC1 w Łodzi. Zanim powstała firma Soundbit podczas studiów Pan Sławomir Siembida prowadził radiowęzeł WSInż (później Politechniki Zielonogórskiej) który przekształcił się w Akademickie Radio Index. W radiu, jako zastępca redaktora naczelnego, zajmował się stroną realizacyjną i montażową przez 10 lat. Jednocześnie kierował Działem Aparatury Uniwersytetu Zielonogórskiego nagłaśniając imprezy odbywające się na Auli UZ oraz wdrażał audiowizualne systemy nauczania na salach wykładowych UZ. Ponadto Pan Sławomir Siembida zajmuje się nagłośnieniem imprez kulturalnych i muzycznych na terenie Miasta Zielona Góra

Organizatorem Webinarium są : Stowarzyszenie Pro Musica Zielona Góra, Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze , Partner : Firma Soundbit

Tematyka Webinarium:

  1. Mikrofony, Techniki mikrofonowe oraz Transmisja liniowa
  2. Miksery audio
  3. Procesory dynamiki

 (bramki, ekspandery).

  1. Korektory
  2. Procesory efektowe
  3. Głośniki:
  4. Wzmacniacze mocy
  5. Idea źródła dźwięku punktowego i liniowego. Systemy Głośnikowe.

Link do webinarium:
https://meet.google.com/lookup/eb7g3tiqjf

 

 

 

 

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony