Zaproszenie do składania wniosków o akredytację w programie Erasmus w edycji 2020 w sektorze Edukacji dorosłych, Kształcenia i szkolenia zawodowego oraz Edukacji szkolnej zostało opublikowane w dniu 28 maja br. przez Komisję Europejską. Przyznanie Akredytacji umożliwia korzystanie z ułatwionej formy wnioskowania o dofinansowanie projektów w Akcji 1 w latach 2021-2027.

ZSiPKZ w Zielonej Górze złożył wniosek o akredytację w  październiku 2020 r.  otrzymanie akredytacji było bardzo ważne ponieważ zmieniły się zasady konkursów i  otrzymania środków z UE.

Wyniki konkursu wniosków o Akredytację w sektorze Kształcenie i Szkolenia zawodowe złożonych w ramach akcji 1. programu Erasmus+ w konkursie 2020 (EAC/A02/2020)  ogłoszono 26 lutego 2021.

ZSiPKZ otrzymał informację, że nasz wniosek uzyskał akceptację i otrzymaliśmy akredytację. W najbliższym czasie otrzymamy  dokumenty związane z potwierdzeniem warunków akredytacji, otrzymaniem certyfikatu akredytacyjnego i uzyskiwaniem dofinansowania. Akredytacja oznacza, że zagraniczne staże i praktyki będą o wiele bardziej dostępne dla uczniów i nauczycieli ZSiPKZ w Zielonej Górze.

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony