Nasza przygoda zaczęła się w Setubal🐬☀️🐬

W ramach projektu Power przylecieliśmy na trzytygodniowy staż zawodowy do słonecznej Portugalii.

Zdobywamy doświadczenie zawodowe i zwiedzamy. Za nami wycieczka do Lizbony- stolicy i największego miasta Portugalii.  Podziwialiśmy zabytki, piękne krajobrazy, oczarowała nas atmosfera tego malowniczego miasta.Pod klasztorem Hieronomitów zjedliśmy słynne babeczki Pasteis de Belem

Codziennie odkrywamy też miasto, w którym mieszkamy, czyli Setubal. 

Setubal to taki kolaż rzeczy ciekawych, z kolorowymi, lecz często bardzo zaniedbanymi budynkami, dzielnic ładnych z szarością poprzemysłowego miasta, błękitu nieba, lazurowego wybrzeża oceanu. Wybraliśmy się  także na wycieczkę katamaranem na półwysep Troia, który słynie z pięknych, piaszczystych plaż i delfinów 🐬🐬🐬

 Kąpiel w oceanie i plażowanie to był nasz plan☀️🏖🏝⛱

 

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony