W dniu 22 października w naszej pracowni gastronomicznej odbyły się Warsztaty Kulinarne „Spotkanie z Portugalią” 🇵🇹we współpracy z Programy europejskie w SOSW i Punkt EUROPE DIRECT Zielona Góra, na których uczniowie z klasy gastronomicznej 2 tgł Zuzanna Krystek, Zuzanna Mielczarek, Jakub Kubiaczyk, Paulina Dzikowska, Wiktoria Nerynk i Mariia Baraniak wraz z nauczycielem Piotrem Dubec dopilnowali aby uczestnicy warsztatów przygotowali portugalskie pyszności.

W warsztatowym menu znalazły się:
✔️Zupa Caldo Verde - najbardziej lubiana przez Portugalczyków zupa😋🍲
✔️Ciastka Pasteis de nata - jedno ze sztandarowych dań kuchni portugalskiej- słodkie i kruche ciasteczka😋🥧
✔️Pao de deus - drożdżówka z kokosowym nadzieniem🥮🥥
 
Smacznego oglądania:)

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony