W niedzielę 4 czerwca 2017 r. w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie odbył się LUBUSKI PIKNIK ZDROWIA.

W tym roku  uczniowie ZSiPKZ: Fabian Felsman , Marek Ujazdowski, Kasia Polaczyk, promowali zdrowy styl życia i wykonywali  doskonałe , owocowe szaszłyki.  Mimo padającego deszczu z zapałem  rozdawali owoce, oraz ulotki i foldery  promujące naszą Szkołę. Na scenie głównej zostały wręczone nagrody i dyplomy uczniom, którzy zajęli pierwsze i drugie miejsce w wojewódzkim konkursie „Widzisz Nie Zgadzaj Się, Reaguj!”, przygotowując spoty reklamowe.

Zwycięskie spoty wkrótce pokażemy. 

Pierwsze miejsce: Mateusz Wołos, Adrian Pano, Patrycja Zadrejko

Drugie miejsce: Gabriel Leszczyk i Filip Wamberki.

Opiekunami byli:  Pani Magdalena Koryzma oraz Pan Łukasz Czarkowski. Wielkie gratulacje.

Ogromne podziękowania za pomoc i zaangażowanie w organizację  LUBUSKIEGO PIKNIKU ZDROWIA dla: Pani Bożeny Fabian, Pani Anny Banasiak-  Kazubskiej, Pani Małgorzaty Włoszczyny, Pani Grażyny Haładzinskiej.

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony