Zgłoszeni przez naszą szkołę wolontariusze działający w Szkolnym Kole Wolontariatu „ Młodzi dla Kamerunu", którego opiekunem jest p. M.Piętosa. Znaleźli się wśród finalistów ogólnopolskiego konkursu „Wolontariusz Roku” organizowanego przez Minister Edukacji Narodowej. 

uwaga: publikacja z dnia wręczenia nagród - zobacz zdjęcia z gali

Nasi uczniowie zostali wybrani spośród 400 zgłoszeń z całej Polski.

Weźmiemy udział w uroczystej gali, która odbędzie się 21 czerwca 2017 roku na Zamku Królewskim w Warszawie. Dopiero na tej uroczystości Ministerstwo Edukacji Narodowej  ogłosi oficjalne wyniki, tj. I,II,III miejsce oraz wyróżnienia w danej kategorii.

Gratulujemy!

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony