Wolontariusze z Zielonej Góry w finale konkursu MEN – Radio Zachód 103 i 106 FM
Uczniowie Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze wśród laureatów konkursu dla wolontariuszy, ogłoszonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.  To jedno z wydarzeń trwającego Roku Wolontariatu – MEN ogłosiło konkurs...

Odsłuchaj audycję, na stronie Radio Zachód

 

Accumsan hac volutpat congue ultrices torquent litora vel viverra non, imperdiet neque magna nullam lacus aliquam nec vel, class elit feugiat id libero habitant vel ac. in arcu nunc aliquam donec turpis venenatis lorem nulla, porta curae egestas accumsan blandit adipiscing neque placerat, cubilia volutpat nibh vivamus turpis nisl himenaeos.
Per enim quis aliquam massa turpis congue dolor quam, commodo eget tincidunt nam imperdiet feugiat platea curabitur, quis blandit condimentum id tellus taciti tempor. odio aliquam lobortis lacus dui ante curae convallis vehicula justo, at tristique dictumst cursus pretium habitant proin iaculis, nisi cras eleifend semper fusce egestas odio metus.

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony