06 grudnia 2017 r uczennice klasy III TF oraz klasy IIIFR odwiedziły chorych w zielonogórskim hospicjum. Strzyżenie włosów, modelowanie, warkocze oraz masaż dłoni oraz zdobienie paznokci. Wspaniałe spotkanie, wiele wzruszeń i wielka lekcja życia. Dziękujemy, że możemy z Wami być.

 06 grudnia 2017 roku uczennice naszej szkoły wzięły udział w mikołajkach w hospicjum , zorganizowanych dla dzieci osieroconych. Wspólna zabawa, pląsy oraz czesanie fryzur z malowaniem buziek ubarwiło zabawę. Nasza młodzież dała wiele radości dzieciom w tym dniu. Dziękujemy dziewczyny !!!!

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony