Uwaga!!! Konkurs języka niemieckiego „Rossmann Deustch znam” rozstrzygnięty.

W dniu 13 grudnia ogłoszono wyniki konkursu z języka niemieckiego. Do nauczycielek języka niemieckiego wpłynęło 9 prezentacji z opisem produktów z sieci sklepów Rossmann. Pod uwagę wzięto kryteria: zgodność treści prezentacji z tematem, poprawność merytoryczna zamieszczonych w prezentacji informacji, przejrzysty i uporządkowany układ prezentacji lub filmu, innowacyjność i kreatywność w podejściu do tematu. Oto wyniki:

I miejsce – Wiktoria Mądrala, II miejsce – Weronika Przygocka, Jakub Zatwarnicki, III miejsce- Michał Tesarczyk, Zuzanna Pietruszko, Kornelia Michalkiewicz, Mateusz Stec, Weronika Kogut.

Gratulujemy zwycięzcom.

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony