14 grudnia o godzinie 15:00 Członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu 'Młodzi dla Kamerunu' obsługiwali Wigilię Parafialną dla osób samotnych i bezdomnych w parafii p.w. św. Wojciecha w Czerwieńsku. Uczniowie spisali się świetnie, cudownie promowali szkołę, ich obsługa, życzliwość, uśmiech i dobre słowa w kierunku starszych przeszły wszelkie najśmielsze oczekiwania oraz wprowadziły niesamowicie świąteczną atmosferę. Uczestnicy Wigilii ze wzruszeniem i łzami w oczach ściskali i dziękowali wychodząc za to, że młodzież, pięknie ubrana i wystrojona w mundurki przyszła do nich i się nimi zaopiekowała. To były niezapomniane, prawdziwie świąteczne chwile..

Istiena Boguszewicz- Gnatowicz- opiekun i organizator

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony