13 grudnia o godzinie 11:00 w auli szkolnej odbył się Obcojęzyczny Konkurs Piosenki Bożonarodzeniowej. Do rywalizacji w konkursie zgłosiło się łącznie 140 uczniów z ZSiPKZ oraz ODiDZ. Cudowne emocje i świetna zabawa towarzyszyły całemu wydarzeniu.  Rywalizacja była bardzo zacięta i ciekawa, ale Jury po długich obradach przy dźwiękach świątecznej dyskoteki i tłumie tańczącej szkolnej młodzieży, podjęło decyzję. Wśród solistów zwycięzcami byli: w kategorii piosenki angielskiej Justyna Błaszkowska z 4tgf, niemieckiej Katarzyna Senyk z 2tga, a ukraińskiej Oleksandra Sinenkova z 1tfm.  Wyróżniono również innych solistów, grupy oraz klasy. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!

Istiena Boguszewicz- Gnatowicz- organizator

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony