10 grudnia 2017r.  uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły w piękny sposób wprowadzili społeczność zielonogórską w świąteczny nastój wykonując staropolskie kolędy na scenie Jarmarku Świątecznego, który odbył się na giełdzie zielonogórskiej. Zaangażowanie i cierpliwość oraz wspaniały humor dopisywały, mimo ciężkiego mrozu dokuczającego akompaniatorom, grającym z odmrożonymi palcami: pani Dyrektor Bożenie Boguckiej, pani Istienie Boguszewicz- Gnatowicz oraz panu Łukaszowi Czarkowskiemu. :) Poczuliśmy święta!

Istiena Boguszewicz- Gnatowicz- opiekun

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony