Dnia 8 lutego 2018 roku, w Urzędzie Miasta Zielona Góra odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu zawodoznawczego „Dzisiaj Planuję, Jutro Pracuję – Fach w ręku sukces mi gwarantuje” realizowanego we współpracy z Lubuską Szkołą Telewizji i Filmu, mającego na celu promowanie kształcenia zawodowego w Zielonej Górze. Polegał on na nagraniu krótkometrażowego filmu o zawodzie, opowiadając specyfikę danego zawodu, własnej wizji kariery, oraz zalet wynikających z kształcenia zawodowego. Uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca. Gabriel Leszczyk - miejsce III, NIkola i Ptracyja Andrzejewska - miejsce II oraz Karkut Julia - I.

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony