Powiatowe Centrum Doradztwa Zawodowego w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra - projekty realizowane poza formułą ZIT" zorganizowało I edycję konkursu zawodoznawczego „Dzisiaj Planuję, Jutro Pracuję – Fach w ręku sukces mi gwarantuje” realizowanego we współpracy z Lubuską Szkołą Telewizji i Filmu.

Konkurs „DZISIAJ PLANUJĘ, JUTRO PRACUJĘ – FACH W RĘKU SUKCES MI GWARANTUJE” skierowany był do uczniów techników oraz zasadniczych szkół zawodowych z Miasta Zielona Góra, a jego formuła opierała się na nakręceniu telefonem komórkowym krótkometrażowego filmu, przedstawiającego indywidualną wizję kariery zawodowej ucznia oraz zalety wynikające z kształcenia zawodowego.
Celem konkursu było zachęcenie młodzieży do świadomego planowania swojej przyszłej ścieżki zawodowej oraz zwrócenie uwagi na rolę trafnego wyboru zawodu w dorosłym życiu. Do konkursu napłynęło 11 prac. Wszystkie złożone przez uczniów prace cechowały się dużą oryginalnością i pomysłowością.

Nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca:)

 

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony