6 kwietnia 2018r. uczeń ZSiPKZ Fabian Felsman wraz z opiekunem p. Istieną Boguszewicz- Gnatowicz udali się do Warszawy na ostatni etap przesłuchań w Ogólnopolskim Konkursie na najlepszego wolontariusza "Ósemka Wspaniałych". Fabian starannie i  dzielnie rywalizował z uczestnikami z różnych okręgów całej Polski i godnie reprezentował Zieloną Górę, swoją szkołę ZSiPKZ oraz jej Szkolny Klub Wolontariatu "Młodzi dla Kamerunu".  Wyniki ogłaszające Laureatów czyli Ósemkę Wspaniałych, najlepszych wolontariuszy w Polsce poznamy 8 czerwca podczas uroczystości finałowych w województwie zachodniopomorskim. Bardzo dziękujemy Fabianowi za cały trud, zaangażowanie, wysiłek i pracę włożoną w godne reprezentowanie Klubu, szkoły ZSiPKZ oraz Zielonej Góry! Jesteśmy dumni i trzymamy kciuki za dalsze powodzenie!

Istiena Boguszewicz-Gnatowicz, opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu "Młodzi dla Kamerunu" w ZSiPKZ

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony