Wchodzimy do budynku F. Wita na Julka, tak ta z plakatu. Na żywo wyglądasz trochę inaczej – mówią pierwsi zwiedzający.  Zabieramy Was na wycieczkę po szkole – proponujemy. Wchodzimy na piętro, a tam sztalugi – co to takiego? Plastyka? Nie , to warsztaty  z rysunki zorganizowane przy pracowni fotografii cyfrowej. Fotograf to też trochę artysta – odpowiadamy. Przyszli gości z Wydziału Artystycznego z UZ na nasz Dzień Otwarty, tam nasi absolwenci uczą się grafiki i malarstwa. Zwiedzamy dalej.  Co to za pracownia pełna pięknych dziewczyn?  Czeszą, modelują, stylizują. Jesteście w pracowniach fryzjerskich.  Ktoś chętny?! No jasne, nowy image na wiosnę! Zabieramy Was dalej, do pracowni grafiki komputerowej.  Tu uczymy się tworzyć plakaty, ulotki, banery. Bardzo przydane. Ok, super!  A teraz może mała przekąską?. Pewnie! Schodzimy do pracowni gastronomicznej. A tam, co za zapachy! Kuchnia świata, pyszne meksykańskie burrito, włoska pizza i gofry dla łasuchów. A na koniec może tatuaż z henny? No jasne! To tylko w naszej pracowni kosmetycznej. A ja chcę szyć i projektować ubrania? Dobrze trafiłaś. Pracownia krawiecka w budynku G . A  nowy zawód związany z dźwiękiem? Wszystko od września, tam gdzie garaże będzie pracownia.

Ta przygoda dopiero może się dla Was zacząć  - mówimy na koniec – do zobaczenia!

 

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony