W dniu 23 kwietnia 2018 roku odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego "Odkryjmy tajemnice Wszechświata" organizowany przez ZSiPKZ, Instytut Astronomii im. profesora Janusza Gila Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Planetarium Wenus. 117 uczestników z 25 drużyn ze szkół z całego województwa lubuskiego przedstawiło projekty o tematyce astronomicznej. Pomysłowość, kreatywność i zaangażowanie uczestników co roku zaskakują. Świetna zabawa, atrakcyjne nagrody i wspaniała atmosfera to nasza dewiza. Zresztą oceńcie sami.

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony