26 maja 2018 r. na terenie Parafii Św. Józefa Oblubieńca w Zielonej Górze odbył się Festyn parafialno-osiedlowy na rzecz rozbudowy Hospicjum. W tym dniu, uczniowie klasy IIk ZSZ Karolina Źrubek, Rene Zembrowski oraz Agnieszka Strukało z klasy II tgb wsparli tych, których życie naznaczone jest chorobą i starszym wiekiem. W czasie festynu uczniowie byli odpowiedzialni za część gastronomiczną m.in. za grochówkę, hot-dogi,napoje. Wszystkie fundusze zebrane przez naszych uczniów z części gastronomicznej zostały w całości przeznaczone na rzecz Hospicjum.

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony