22 maja o godz. 11 :00 wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu "Młodzi dla Kamerunu" w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze spotkali się na uroczystym podsumowaniu pracy na rzecz budowy szkoły w Kamerunie. Wraz z Panią Dyrektor Bożeną Bogucką w uroczystości brali udział pan Michał Piętosa- ogólnopolski koordynator projektu Młodzi dla Kamerunu oraz ksiądz proboszcz Marek Kidoń, z zaprzyjaźnionej ze szkołą parafii św. Wojciecha w Czerwieńsku, w której wolontariusze również rozprowadzali kalendarze misyjne. Nastąpiło uroczyste przekazanie czeku z kwotą ze zbiórki w wysokości 1400 zł. Jesteśmy niezwykle dumni z naszych wolontariuszy i niesamowitej pomocy, którą niosą. Dziękujemy za cały trud włożony w dzieła dla innych. Jesteśmy również wdzięczni parafianom i księżom z Czerwieńska za otwarte serca i życzliwość. Zachęcamy jednocześnie do dalszej pracy- działajmy razem!

Istiena Boguszewicz- Gnatowicz, opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu "Młodzi dla Kamerunu" w ZSiPKZ

 

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony