W dniach od 8 do 10 czerwca br. uczniowie Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze Fabian Felsman i Monika Mazepa wraz z opiekunem p. Istieną Boguszewicz-Gnatowicz wzięli udział w Ogólnopolskim Finale Konkursu Młodzieżowego Wolontariatu "Ośmiu Wspaniałych", który został zorganizowany w Mrzeżynie gminy Trzebiatów. Braliśmy udział w wielu atrakcjach, m. in. zwiedzaniu Trzebiatowa, rejsie statkiem po Bałtyku, zwiedzaniu zagrody chłopskiej z XVII wieku, spływie kajakowym po rzece Rega, integracyjnym ognisku, uroczystej Gali i wielu innych. Czas spędzony w gronie wybitnych wolontariuszy z całego kraju zaowocował naładowaniem baterii do dalszego działania, dzielenia się sercem z innymi oraz pozyskaniem nowych znajomości oraz niesamowitych wrażeń. Jesteśmy dumni z naszych wolontariuszy i dziękujemy za piękne reprezentowanie Zielonej Góry na całą Polskę.

Istiena Boguszewicz-Gnatowicz- opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu "Młodzi dla Kamerunu" w ZSiPKZ

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony