Konkurs na prezentację

W maju odbył się w naszej szkole Konkurs z języka niemieckiego i technologii informacyjnej na najlepszą prezentację multimedialną pt."Was machst du im Berufspraktikum?" czyli "Co robisz na praktyce zawodowej?". Konkurs cieszył dużym zainteresowaniem wśród uczniów, zgłoszono do niego 65 prezentacji multimedialnych. 

Komisji najbardziej spodobała się prezentacja Daniela Kubickiego, II miejsce w konkursie zajęli Paweł Jankowiak i Łukasz Korumny, natomiast III miejsce Weronika Jabłońska, Paulina Burak oraz Szymon Hajducki.

Zwycięską prezentację można obejrzeć na szkolnej stronie internetowej.

Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym.

Agnieszka Duda                                                 

Zwycięska prezentacja (ppt) (plik został zoptymalizowany, jeśli chcesz obejrzeć prezentację ze zdjęciami w pełnej jakości skontaktuj się z administratorem serwisu.

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony