MISS SZKOŁY 2010

Uwaga !

Wybieramy najładniejszą i najsympatyczniejszą dziewczynę w szkole.  Głosując na tej stronie możesz przyczynić się do zwycięstwa jednej z kandydatek. Finał, podczas którego dziewczyny zaprezentują swoje umiejętności, już 22 maja

 

Olga nr 1

Hej. Mam na imię Olga i mam 17 lat, mieszkam w okolicy zielonej góry. Uczęszczam do klasy zawodowej, jestem na drugim roku na profilu "fryzjer". Interesuje się tańcem współczesnym, muzyką i sportem. W wolnych chwilach ćwiczę fryzury na główkach treningowych i biegam. Kocham zwierzęta i przyrodę, co pewnie można wywnioskować z tego, że mieszkam na wsi. Na każdy temat mam swoje zdanie, jestem osobą dynamiczną i lubię ruch. Bardzo lubię polski, na którym mogę się wykazać, pisząc wypracowania i wypowiadając się na różne tematy. Nie lubię osób ponurych i przygnębionych, bardzo lubię, gdy ktoś się często uśmiecha (najlepiej zawsze) i tryska życiem. Moją największą wadą jest gadulstwo i donośny głos. Jestem osobą staranną i dość inteligentną. Interesuje mnie wiele rzeczy i jestem bardzo ciekawa życia :)

Olga Konstanty

Gracjana nr 2

Hej wszystkim :*
Mam na imię Gracjana, dla znajomych GaCa i jestem uczennicą kl. II TFB naszej wspaniałej szkoły :). Udział w konkursie biorę dla dobrej zabawy, chociaż nie mówię, że nie podejdę do tego poważnie. Lubię rywalizację, dlatego też dam z siebie wszystko.
Interesuję się tym, co kocham i tym, czym mam zamiar zajmować się w przyszłości, a mianowicie Fryzjerstwem i Stylizacją. Poza tym lubię uprawiać sporty, takie jak: pływanie, jazdę konną, siatkówkę. Moją ulubioną porą roku jest lato, gdyż właśnie wtedy uwielbiam wybrać się na wycieczkę rowerową czy też na basen.
Jestem bardzo energiczną osóbka, wręcz rozpiera mnie energia. Często mam napady "głupawki" tzn. chodzę roześmiana i mam dużo fajnych, śmiesznych pomysłów na dobrą zabawę :D. Nie można się ze mną nudzić.
Ok. już starczy hehe ... mam nadzieję, że przybliżyłam Wam choć troszkę swoją osobę i zachęciłam do głosowania na MNIE ;)
Pozdrawiam GaCa :*:*

Magdalena nr 3

Mam na imię Magdalena. Mieszkam w Kożuchowie. Uczęszczam do Technikum nr.5 w Zielonej górze o profilu fryzjerskim.

Jestem średniego wzrostu, brunetką o ciemno-brązowych oczach.
Moje hobby to z pewnością fryzjerstwo i kosmetologia.
Lubię także śpiewać i tańczyć. Jestem osobą łatwo nawiązującą kontakty.
Moje motto życiowe to:
"Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem Twojego życia..."

Natalia nr 4

Cześć!
Nazywam się Natalia Kozłowska. Jestem uczennicą drugiej klasy technikum fryzjerskiego.
Po prawie dwóch latach nauki jeszcze nie wiem, czy moja przyszłość będzie związana z tym kierunkiem.
Lubię słuchać muzyki, poczytam czasami dobrą książkę. Szperam w internecie szukając ciekawych informacji.
Mam też wady. Chyba największą jest moje lenistwo. Nie lubię sprzątać, szczególnie swojego pokoju, przekupuję młodszą siostrę, która chętnie robi to za mnie. Kocham ją za to. Jestem osobą, wbrew pozorom, spokojną, prawdomówną, skromną.
Lubię ludzi otwartych i mądrych. Chamstwo, wulgarność omijam z daleka. Moim marzeniem (jednym z wielu) jest w przyszłości robić to, co będzie sprawiało mi dużo radości, czyli pracować i mieć z tego satysfakcję.
Będę realizować swoje marzenia, jestem optymistką ;) . Po prostu chcę być szczęśliwa.

Paula nr 5 

Me imię Paula. Pochodzę z pięknego, zielonego miasta.
Wiosenne słoneczko wprawia mnie w dobry nastrój .
Moją ambicją jest zostać fryzjerką. Interesuję się kosmetyką i modelingiem.
Lubię oglądać wzruszające filmy. Czas wolny spędzam z przyjaciółmi.
Wiem, że dzięki bliskim zawsze stanę na nogi. Dzięki ich wsparciu, z dumą
mogę stwierdzić, że należę do grona spełnionych marzycielek.
Co przyniesie los? Nie wiem! Wierze w ludzi.

Dorota nr 6

Mam na imię Dorota i mam 18 lat. Pochodzę z małej miejscowości Czarna. Mam dwie siostry i jednego brata.
W wolnym czasie staram się spędzać czas ze znajomymi. Jestem osobą wrażliwą, szczerą, zabawną, wesołą.
Moim hobby są: taniec i słuchanie muzyki.

Bogusia nr7

Mam na imię Bogusia i mam 18lat. Chodzę do klasy 2fra, jestem miłą i sympatyczną dziewczyną. Interesuje się fryzjerstwem i chcę zostać w przyszłości fryzjerką. Wolny czas lubię spędzać ze znajomymi, ale znajduje również czas dla rodziny.

Kasia nr 8

Ma na imię Kasia. Jestem uczennicą klasy II Tfb. W życiu interesuje mnie wiele rzeczy, jedną z nich jest fryzjerstwo i z nim właśnie wiążę swoją przyszłość. Jestem pogodną i otwartą osobą o przyjaznym, lecz upartym charakterze.

Marta nr 9

Mam imię Marta, mam 18 lat i uczę się w naszej cudownej szkole. Jestem w drugiej klasie technikum. Wybrałam zawód fryzjera i wiem, że w tej szkole zostanę do niego w pełni przygotowana. Interesuję się tańcem i śpiewem. Wolny czas lubię spędzać ze znajomymi i chodzić na imprezy. Jestem wesołą dziewczyną lubię ludzi radosnych  którzy lubią żartować bo przecież śmiech to zdrowie ;).

Ewelina nr 10

„Naprawdę jaka jestem nie wie nikt”… Jak każda kobieta zmienna?
Chcę być niezależna. Cenię sobie miłość, prawdę i szczerość, a szczęśliwa czuje się w towarzystwie mojego chłopaka. Najchętniej relaksuję się w kinie, słuchając muzyki lub tańcząc.. Moje ambicje życiowe wiążą się z karierą zawodową, domem i rodziną. Największą wartością jest dla niej miłość, Chce stworzyć szczęśliwą rodzinę i mieć własny biznes. W dobry nastrój wprawia mnie ładna pogoda. Jestem otwarta na ludzi i chcę im pomagać – szczególnie dzieciom. Planuję po maturze iść na studia pedagogiczne i pracować z dziećmi (najlepiej tymi najmłodszymi?).

 

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony