W roku szkolnym 2009/2010 stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymała uczennica Anna Bruchal: tegoroczna maturzystka, uczennica technikum nr 5 w ZSiPKZ w Zielonej Górze. Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się 22.10.2009r. w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka S. Małachowskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Warto zaznaczyć, że Ania Bruchal została wyróżniona spośród 112 osób, oprócz dobrych wyników w nauce jest osobą przedsiębiorczą,  pomaga nie tylko w nauce, ale  także w życiu osobistym osobą z naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy!

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony