Piotr Protasiewicz w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

Dnia 19 grudnia w ZSiPKZ odbyło się spotkanie młodzieży z Piotrem Protasiewiczem- zawodnikiem Zielonogórskiego Klubu Żużlowego.


Urodzony 25 stycznia 1975 roku w Zielonej Górze, licencję żużlową zdał 7 maja 1991 w barwach Morawski ST Zielona Góra, o kim mowa? Tymi słowami wprowadził naszego gościa Andrzej Haładziński - nauczyciel wf-u i wielki fan zielonogórskiego Falubazu.

Tym gościem był nie kto inny, jak tylko Piotr Protasiewicz, który w ramach prezentu gwiazdkowego spotkał się z młodzieżą w ZSiPKZ.

Już od samego rana młodzi kibice Falubazu z niecierpliwością oczekiwali na przyjazd Mistrza. Na spotkanie przybyło ok. 100 uczniów, choć chętnych było dużo więcej. Wszyscy ubrani byli w barwy Mistrza Polski, przynieśli ze sobą flagi i transparenty. Powitanie było bardzo gorące, oczywiście w rytm hymnu ZKŻ. Po krótkim wstępie Pan Piotr z dużą dozą humoru i szczerością odpowiedział na wszystkie pytania młodych fanów, choć niektóre z nich wcale nie były łatwe. Przedstawił również zalety, jak i wady kariery żużlowca, opowiedział o treningach i zawodach.
Następnie przyszedł czas na rozdawanie autografów i sesję z gwiazdą. Trzeba przyznać, że Mistrz nie szczędził swojej ręki i bardzo chętnie podpisywał się na szalikach, kartkach, koszulkach, plecakach, misiach, a nawet czapkach kucharskich. Zupełnym zaskoczeniem było zaproszenie na jedną z klasowych Wigilii, w której nasz zawodnik chętnie wziął udział, ku zadowoleniu wszystkich fanów...
W imieniu szkolnej młodzieży pragniemy Panu Piotrowi podziękować za mile spędzony czas, wykazaną cierpliwość oraz życzyć dalszych sukcesów w ZKŻ.

 

 mgr  Jolanta Ciążkowska-Gaj

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony