W dniach 4 – 6.04 2011r. we Wrocławiu odbył się Ogólnopolski Konkurs na Najlepszego Ucznia w zawodzie Piekarz i Cukiernik pod hasłem „Świat baśni i bajek”. Konkurs składał się z części teoretycznej, która odbyła się w Zespole Szkół Zawodowych i praktycznej we wrocławskich piekarniach i cukierniach. Przedstawicielem naszej szkoły był Patryk Szymański, który wykonał wspaniałe wyroby piekarnicze a na chlebie ozdobnym umieścił podobiznę Bolka i Lolka. Wyroby piekarnicze jak i cukiernicze były na wysokim poziomie, praca komisji konkursowej była o tyle trudna, że poziom ten był bardzo wyrównany i ciężko było wyłonić najlepszego piekarza i cukiernika.

 

Konkurs na Najlepszego Ucznia w zawodzie Piekarz  wygrał uczeń z Gorzowa Wielkopolskiego, natomiast najlepszym cukiernikiem okazał się uczeń Zespołu Szkół Zawodowych we Wrocławiu.
Wszyscy uczestnicy byli wspaniali i wszystkim gratulujemy!!!!!

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony