Przywracać ludziom uśmiech…

18 lutego uczniowie z ZSiPKZ, pod czujnym okiem swoich wykładowców, świadczyli bezpłatne usługi fryzjersko-kosmetyczne w jednym z zielonogórskich hospicjów.

Oferowanie swoich umiejętności osobom potrzebującym, choćby za jeden uśmiech, jest rzeczą bezcenną. Podopieczni Policealnej Szkoły Kosmetycznej oraz Technikum fryzjerskiego systematycznie świadczą swoje usługi w domach pomocy, hospicjach i innych placówkach opiekuńczych. Tam, w miłej atmosferze, wykonują zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne zgodnie z upodobaniami, modą , a także potrzebami swoich Klientów. „ To nie tylko praktykowanie i poszerzanie nabytych umiejętności, to także czas spędzony z cudownymi ludźmi, możliwość poznawania życia, a przede wszystkim poczucie, że robi się coś dobrego”- powiedziała adeptka fryzjerstwa. Nad prawidłowym przebiegiem zajęć w hospicjum czuwały: Anna Pietrzak, Agata Ryszewska, Małgorzata Włoszczyna.

 

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony