PRZYDZIAŁ GABINETÓW NA ZEBRANIE Z RODZICAMI

W ZESPOLE SZKÓŁ I PLACÓWEK KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO

W ZIELONEJ GÓRZE

06 września 2021 r. godzina 17:00

Rodzice/opiekunowie prawni uczniów klas I spotykają się przed budynkiem F, na placu.

TECHNIKUM  Nr 5

L.P.

KLASA

ZAWÓD

WYCHOWAWCA

SALA

1

I tpc

technik grafiki i poligrafii cyfrowej

dr Błażej Baszczak

E5

2

I tmf

technik fotografii i multimediów

mgr Karolina Nowak

F04

3

I tgł

technik żywienia i usług gastronomicznych/ technik realizacji nagłośnień

mgr Piotr Dubec

H1

4

I tf

technik usług fryzjerskich

mgr Agnieszka Duda

C7

5

I tmn

technik przemysłu mody/ technik realizacji nagrań

mgr Rafał Wójcicki

C8

6

II tpc

technik grafiki i poligrafii cyfrowej

mgr Istiena Boguszewicz - Gnatowicz

D6

7

II  tfm

technik fotografii i multimediów

mgr Izabela Sadurska

D1

8

II  tmf

technik przemysłu mody/ technik usług fryzjerskich

mgr Jowita Kazubek

D7

9

II tgn

technik żywienia i usług gastronomicznych/ technik realizacji nagrań

mgr Anna Banasiak - Kazubska

F7

10

III tmgG

technik fotografii i multimediów/ technik grafiki
 i poligrafii cyfrowej

mgr Sławomir Tomczuk

H2 pracownia dźwięku

11

III tfgG

technik usług fryzjerskich/ technik żywienia
i usług gastronomicznych

mgr Agata Ryszewska

Pracownia fryzjerska nr 2

12

III tfmP

technik fotografii i multimediów

mgr Izabela Majka

D3

13

III tpcP

technik grafiki i poligrafii cyfrowej

mgr Łukasz Czarkowski

F5 pracownia grafiki komputerowej

14

III tmfP

technik przemysłu mody/ technik usług fryzjerskich

mgr Grażyna Hoszowska -Wojtkiewicz

F03

15

III tgP

technik żywienia i usług gastronomicznych

mgr Mateusz Halkowicz

F02

16

IV tgf

technik usług fryzjerskich/ technik żywienia
i usług gastronomicznych

mgr Małgorzata Walkowicz

D5

17

IV tpc

technik grafiki i poligrafii cyfrowej

mgr Magdalena Koryzma

F05

18

IV tfm

technik fotografii i multimediów

mgr Sylwia Matyszczyk

C9

 

 

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA Nr 1

L.P.

KLASA

ZAWÓD

WYCHOWAWCA

SALA

 1

I a

wielozawodowa

mgr Małgorzata Barszczewska

F3

2

I b

wielozawodowa

mgr Irena Gawron

D4

3

I kw

kucharz/wielozawodowa

mgr Justyna Wienke

F06

4

I f

fryzjer

mgr Agnieszka Chalecka

C6

5

II  a

wielozawodowa

mgr Maciej Wiśniewski

E4

6

II  b

wielozawodowa

mgr Anna Jaśkowiak - Rosińska

D2

7

II f

fryzjer

mgr Kamila Gerbaud

F08

8

III fkG

fryzjer / kucharz

mgr Justyna Ławrynowicz

F2

9

III aG

wielozawodowa

mgr Justyna Sońta

E1

10

III fP

fryzjer

mgr Monika Brożyna

E3

11

III kP

kucharz

mgr Jan Korsak

F6

12

III aP

wielozawodowa

mgr  Rafał Popiołek

Sala gimnastyczna

 

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony