W sobotę 30.11.2019 r. grupa 15 uczniów z naszej szkoły wyruszyła w swoją podróż życia do słonecznej Hiszpanii. To wszystko zawdzięczamy w udziale naszej szkoły w programie POWER i realizacji projektu „Pracujemy i uczymy się zawodu w Andaluzji”.
Jesteśmy w Sevilli i uczestniczymy w stażach zawodowych zorganizowanych przez hiszpańską firmę EuroMind z którą współpracujemy. Nie tylko pracujemy mamy zapewnione różne atrakcje dzięki którym możemy poznać bliżej Hiszpanię i jej mieszkańców.
Dotychczasowe atrakcje to Las Setas De Sevilla, plac hiszpański w Sevilli, katedra sevillska, a czeka nas wyjazd do Gibraltaru i Kadyksu.

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony