Dnia 15.12.2019 wybraliśmy się na kolejną i już ostatnią wyjazdową wycieczkę do Kadyksu, najstarszego miasta w Hiszpanii. Miasto położone na półwyspie oddzielającym odnogę Zatoki Kadyksu od Oceanu Atlantyckiego.

Pomimo pochmurne pogody z przyjemnością przeszliśmy całe miasto dookoła promenadą wzdłuż oceanu. Odwiedziliśmy też pięknie plaże na których zbieraliśmy muszelki a najodważniejsi z nas zażyli grudniowej kąpieli. Podziwialiśmy też zróżnicowaną architekturę ogromnej katedry oraz głównego placu Kadyksu. W międzyczasie  pojawiło się słoneczko, które umiliło nam resztę czasu. Poczucie nadmorskiej bryzy sprawiło wszystkim wielką frajdę.

 

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony