Dnia 06.12.2019 roku nasza grupa wraz z opiekunami i przewodnikiem wybrała się na mikołajkową wycieczkę do Gibraltaru. Celem naszej wycieczki było wspięcie się na szczyt skały Gibraltarskiej. Od samego początku zachwycały nas przepiękne widoki. Na terenie parku swój dom mają zające, jaszczurki, węże oraz sprawiającą największą frajdę małpki. Te istotki zaskakują swoją inteligencją i sprytem, aczkolwiek trzeba na nie uważać. Na drodze do góry, przechodziliśmy, przez most wiszący nad wąwozem z malowniczym widokiem na port. Gdy już wspięliśmy się na szczyt, podziwialiśmy zapierające dech w piersiach widoki na ocen oraz oddaloną od nas kilkanaście kilometrów Afrykę. W drodze powrotnej odwiedziliśmy podziemne korytarze wykorzystywane podczas wojny oraz zabytkową już armatę. Mimo zmęczenia po przejściu ponad 20 kilometrów każdy był usatysfakcjonowany wycieczka, która możliwe, że była największą atrakcją całego wyjazdu.

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony