UWAGA – Rozpoczynamy nabór uczestników projektu „Pracujemy i uczymy się zawodu w Andaluzji” na drugą i trzecią mobilność.

Informuję, że od dnia 18.06.2020 r. rozpoczynamy nabór uczestników do drugiej i trzeciej grupy, które w 2020 r. pojadą do Hiszpanii. Nabór dotyczy uczestników z aktualnych klas drugich i trzecich technikum oraz opiekunów grup i kończy się 26.06.2020r. Informacja  o wynikach naboru i spotkaniu organizacyjnym zostanie przekazana drogą elektroniczną – Librus do końca czerwca 2020.

Grupa 2 - staż w Maladze 13.09.2020 - 03.10.2020.  - 15 uczestników i 2 opiekunów (5 technik żywienia i usług gastronomicznych, 3 technik fotografii i multimediów, 4 technik grafiki i poligrafii cyfrowej, 3 technik usług fryzjerskich. 

Grupa 3 - staż w ÚBEDA, 01.11.2020 - 21.11.2020.  - 16 uczestników i 2 opiekunów ( 4 technik żywienia i usług gastronomicznych, 4 technik fotografii i multimediów, 4 technik grafiki i poligrafii cyfrowej. 4 technik usług fryzjerskich).

Uczestnicy  do dnia 26.06.2020 w  godzinach 10.00 – 12.00  dostarczają zestaw wypełnionych dokumentów do koordynatora projektu Bogusława Dąbrowskiego.

Dokumenty uczestników , które wymagają opinii nauczycieli mogą być wypełnione ręcznie przez nauczycieli, jeżeli nie ma takiej możliwości to wydruk wiadomości z librusa wysłanej przez nauczyciela do kandydata na uczestnika.

  1. Formularz zgłoszeniowy uczestnika,
  2. Oświadczenie uczestnika,
  3. Kserokopię legitymacji szkolnej wraz z oryginałem do wglądu,
  4. Kserokopię ważnego paszportu lub dowodu osobistego z danymi uczestnika lub dowodu osobistego wraz z oryginałem do wglądu,
  5. Zgoda rodziców na wyjazd,

Dokumenty do wypełnienia znajdują się w zakładce załączniki – folder Nabór 2020 lub w wiadomośći wysłanej na Librusie 18.06.2020 r.

Decyzja o kwalifikacji na miejsce i termin stażu  podejmie komisja kwalifikacyjna pod przewodnictwem Dyrektor ZSiPKZ Bożeny Boguckiej.

UWAGA

TERMINY MOBILNOŚCI MOGĄ ULEC ZMIANIE Z POWODU ZAGROŻENIA PANDEMIĄ I SĄ ZALEŻNE OD DECYZJI WŁADZ POLSKI I HISZPANII – w  przypadku wystąpienia zagrożenia projekt zostanie wydłużony a grupy , które przejdą kwalifikacje odbędą staż po ustaniu zagrożenia.

 

 

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony