02 kwietnia w Auli Uniwersytetu Zielonogórskiego wydziału zamiejscowego w Sulechowie odbyła się konferencja Rzeczywistość 4.0 - jak kształtować edukację, by stała się adekwatna do nadchodzących zmian?

 Dyskutowano o przemyśle 4.0, o Internecie rzeczy, o możliwościach gromadzenia i przetwarzania danych, o zacieraniu granic między światem wirtualnym a rzeczywistym, o szybkim tempie zmian technologicznych i organizacyjnych, o sztucznej inteligencji i o tym, jak szkolnictwo może przygotować się do już istniejących i przyszłych zmian. Rozważano także kwestie problemów, jakie Rzeczywistość 4.0 wyzwala i jakie należy stworzyć warunki, by je rozwiązywać.

Konferencję zorganizowali:

  • Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze
  • Zachodnia Izba Przemysłowo – Handlowa w Gorzowie Wielkopolskim
  • Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna

Przy współudziale

  • Agencji Rozwoju Regionalnego w Zielonej Górze
  • Festo Polska
  • Uniwersytetu Zielonogórskiego
  • Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze

Partnerzy merytoryczni:

  • PASJA Grupa Dobrych Trenerów
  • Zespół projektowy Zawodowcy w Gorzowie 2.0

Honorowym patronatem konferencję objęła Marszałek Województwa Lubuskiego oraz Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu.

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony