Oto nadszedł najbardziej wyczekiwany dzień w roku szkolnym – zakończenie roku szkolnego. Wielu z Was drodzy uczniowie starało się tak pracować, by uzyskać jak najlepsze oceny na świadectwie. Gratuluje nagrodzonym. Nie wszystkim się to udało, ale bez wątpienia wszyscy odnieśli sukces na miarę swoich możliwości, w tak trudnym i odmiennym roku szkolnym naznaczonym pandemią. Przed Wami dwa miesiące zasłużonego wypoczynku.

Wszystkim Uczniom życzę bezpiecznego wakacyjnego odpoczynku, przyjemnych chwil spędzanych w gronie rodziny i przyjaciół.

Odpoczywajcie i nabierajcie sił do nauki w kolejnych roku szkolnym.

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony