Z  przyjemnością informujemy, że 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się 14 stycznia w całej Polsce, był również zasilony przez szeregi uczniów ZSiPKZ. 

Nasi uczniowie z ramienia Szkolnego Klubu Wolontariatu "Młodzi dla Kamerunu" pomagali w działalności sztabu WOŚP w Czerwieńsku. Swoją pracą wspomagali zaplecze kuchenne, filmowe i fotograficzne. Wykonali oni ciężką, żmudną i solidną pracę, ale robili to z uśmiechem i radością, gdyż w zupełności przyświecało im dobro dzieciaczków i godna opieka medyczna w oddziałach neonatologicznych w polskich szpitalach. Serdecznie im dziękujemy za piękną postawę, godne reprezentowanie i promowanie szkoły i otwarte serca.

Oto wolontariusze WOŚP:

  • Gabriel LESZCZYK
  • Piotr LEŚNIK
  • Daria ŻYTYŃSKA
  • Żaklina STEFANKIEWICZ
  • Natalia GROCHOLA
  • Daria GĄSKA
  • Damian DUBOWSKI

SIE MA!!!smile  

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony