Niezapomniane przeżycie, niesamowite wspomnienia. W grudniu 2019 roku 15 uczniów naszej szkoły wyjechało na staż zagraniczny do Sevilli. Spędzili tam 3 tygodnie, podczas których uczyli się swoich przyszłych zawodów, poznali smaki i kulturę Hiszpanii i zintegrowali się jako grupa.
PS Sądzimy, że ten świetny film przekona was do składania podań na kolejne wyjazdy i zbierania własnych doświadczeń.
Dziękujemy twórcom filmu: Gracjan Podolak, Hubert Gorczyca, Victoria Zawodny, Gabriel Leszczyk, Filip Wamberski pod kierunkiem Łukasza Czarkowskiego.
Zobaczycie zdjęcia Piotra Leśnika, Wiktorii Walczak, Adrianny Isio, Łukasza Czarkowskiego i Bogusława Dąbrowskiego. Czekamy na kolejną wyprawę

 

 

POWER  -  Erasmus+

Sektor – Kształcenie i szkolenia zawodowe

 Akcja 1. Mobilność Edukacyjna

Projekt „Pracujemy i uczymy się zawodu w Andaluzji”,

POWERVET 2019 - nr 2019-1-PL01-KA102-064151

Projekt     został     przygotowany   przez   ZSiPKZ    w  Zielonej Górze  przy współpracy z hiszpańskim partnerem

firmą    szkoleniową  euroMind  z  Sewilli.  Czas   realizacji  projektu  01.09.2019 - 30.04.2021 r.   ( 22 miesiące).

Uczestnikami projektu będzie 62 uczniów i 8 opiekunów ( nauczyciele ZSiPKZ . W ramach VET-SHORT - Krótkoterminowe mobilności osób uczących się - odbędą się 4 mobilności 3 tygodniowe w Hiszpanii w czasie, których uczniowie realizują staże zawodowe w hiszpańskich firmach. Projekt wychodzi naprzeciw potrzebom kształcenia zawodowego i  przygotowuje uczniów do życia i wykonywania pracy zawodowej.

W grudniu 2019 roku odbyła się pierwsza mobilność do Sewilli w której brało udział - 15 uczestników i 2 opiekunów  (4 technik żywienia i usług gastronomicznych, 4 technik fotografii i multimediów, 4 technik grafiki i  4 technik cyfrowych procesów graficznych. 3 technik usług fryzjerskich).

Adres

Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego

ul. Botaniczna 66

65-392 Zielona Góra

Kontakt

68 451 38 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź Nas

Początek strony